HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1996 yılında, yönetim kurulu başkanı Gürdal Karslı Tarafından, İzmir’de kurulan TOYKAN İnşaat San. ve Tic. Kolektif Şti., ortakları aile üyelerinden oluşan bir aile şirketi olarak, temelindeki gelişime ve güvene dayalı sarsılmaz değerler üzerinde yükselmeye başladı. Kurulduğu günden 2004 yılına kadar, başta İzmir’de hayata geçirdiği çeşitli alanlardaki projeleriyle sektöründeki örnek gelişimini sürdüren TOYKAN İnşaat, 2004 yılında sınırların dışına çıkarak Afganistan’da 4 yıl süren bir hizmet süreci geçirdi.

Bu süreç esnasında başarıyla tamamladığı projelerle sektördeki prestijli konumunu üst seviyelere taşıdı ve Türkiye’deki hizmetlerine kaldığı yerden devam etmek adına, yeniden ülke sınırları içindeki faaliyetlerine hız kesmeden devam etti. Kocaeli Ticaret Odası’na kayıtlı olarak çalışmalarına devam eden TOYKAN İnşaat, hizmet ve kalite politikalarından ödün vermeden, her gün daha da gelişen tecrübesinin ışığında ülkemizin geleceğine katkı koymaya devam ediyor.

HİZMET POLİTİKAMIZ

TOYKAN İnşaat olarak öncelikli prensibimiz; üzerinde çalıştığımız tüm projeleri dürüstlük ve gerçekçi sıfatlarıyla ele almak, günün piyasa koşullarında rekabetçi fiyat uygulamasını, kalite, iş güvenliği ve çalışanlarımızın sosyal haklarından taviz vermeden yakalamaya ve gerçekleştirmeye çalışmak, alınan projeleri iş programına uygun olarak, en kaliteli ve titiz çalışmalarımızla, gelişimimizin en önemli ortağı olan değerli müşterilerimizin hizmetine, istenilen sürede sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yıllardır uluslararası düzeyde projeler üzerinde çalışan TOYKAN İnşaat, en ince ayrıntısına kadar tamamlanmış projeler veya tüm alt yapısı hazır teslim edilen kent projeleri gibi detaylarda titizlik, hassasiyet ve ustalık isteyen pek çok çalışmanın altına imzasını atarak, uluslararası arenadaki başarılarını, hızla ilerleyerek sürdürüyor.

Neredeyse tüm sektörleri kapsayan planlama, mühendislik ve inşaat problemlerine çözüm sağlayan TOYKAN İnşaat, tüm bunların yanı sıra ihtiyacı olan müşterilerine finansman paketleri sunarak, temelindeki güven ilkesini güçlendirmeye devam ediyor. Bu ilkenin ışığında, müşterilerine uluslararası kuruluşlardan ve devletten sağladığı fonları sunuyor, yap-işlet-devret gibi modelleri hayata geçirerek projeleri yerel yönetim kurum ve kuruluşları için çekici hale getiriyor.

TOYKAN İnşaat, işverenlerine sunduğu yapım, taahhüt işleri ve faaliyetlerinin daima yasal düzenlemelere, geçmişten günümüze onurla taşıdığı TOYKAN prensiplerine ve işverenlerinin beklentilerine uygun olmasını sağlayacağını; bunun için gerekli tüm önlemleri alacağını ve kurulu olan sistemin sürdürülebilir inovasyonunun sağlanacağını taahhüt eder.